Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
(DKKPIA) AC/DC Адаптер за Напојување Полнач за Ремингтон XR1330 Groomer Тример Хлапак

(DKKPIA) AC/DC Адаптер за Напојување Полнач за Ремингтон XR1330 Groomer Тример Хлапак

DEN 213.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

Компатибилен со : Ремингтон XR1330 Groomer Тример Хлапак.Влезен Напон : 100~240 VAC 50/60 Hz Излез : DC 5 V 1 A.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Кабелот за напојување за хлапак има во текот тековната заштита, во Текот напон заштита од Краток спој заштита, во Текот температура заштита која ќе се задржи опасности далеку од полните вашиот Ремингтон хлапак.Замена адаптер е целосно тестирани со Ремингтон хлапак и потврдуваат за да се осигурате дека работи со Ремингтон хлапак.

Спецификација

Избор на клиент