Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Drawstring Торба Лесен Салата Спортски String Кеси за Јога Салата Пешачење Патување Плажа Пливање со Патент Мрежа Џебови

Drawstring Торба Лесен Салата Спортски String Кеси за Јога Салата Пешачење Патување Плажа Пливање со Патент Мрежа Џебови

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

) ✔Јога(шише за Вода,крпи) ✔Пешачење(Копчиња, пари, мобилни телефони ) ✔игра Фудбал (Фудбал, патики, униформа, шише за вода) ✔Пливаат (Крпа & Toiletries и пливаат одговараат) ✔Училиште (Книги, молив кутија, шише за вода) ✔Пикник (Рампа, ужинка, шише за вода) ✔Танц (Чевли, леотар, закуски) ✔Гимнастика (Топло и прозорци, косата врски & четка) ✔Маршираат Бенд (Музичка папка, закуски, мобилен телефон, на пари, шише за вода, капи и ракавици) ✔Крос-Кантри (Тенис чевли, џерси, шише за вода, телефон) ✔Ballroom Танцува (Чевли, пеперминт) Спецификации : Материјал : Полиестер Големина : 13.Сите ваши работи во внатрешноста ќе бидат заштитени многу добро.што повеќе издржливи и еластичност. ✔【ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ】 : Погодна за пешачење,трчање,фитнес,базен,на плажа или дома,итн.Убави свежи бои прави торба живописни и единствени.✔【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】Sinestour Спортски Јога Sackpack со две поштенски џебовите на предната страна на drawstring.Салата Спортски String Кеси, исто така, совршен подарок за да се татко, син, брат или машки пријател.На 8мм дебели PP јаже е поудобно да го носат на грбот и нема да бидат премногу тесни за рамо, и позицијата на зрак устата лесно може да се повече.мека,Водоотпорен,не е лесно да се биде изгребани или раскинат.Тоа е голем спортски подарок за секого. ✔【ГОЛЕМ СПОРТСКИ ПОДАРОК】Оваа drawstring ранец е совршен за мажите и за жените кои сакаат фитнес и спортски.ЗОШТО ДА СЕ ИЗБЕРЕ НАШИОТ DRAWSTRING ТОРБА? 1. ✔【Поголема ТРАЈНОСТ & УДОБНОСТ】Sinestour Drawstring Ранци е направен од оксфорд ткаенина и средно тешки мрежа која е СУПЕР издржлив и withstands секојдневно носат и солза.Убаво алтернатива за duffle торба.Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Packable, лесно за чување кога не е во употреба.; Тие се добри за да бидат спортски шорцеви,салата шорцеви, костим за капење, тренингот шорцеви, отворено спортски шорцеви, дома шорцеви за мажи, дневна шорцеви, јога панталони и неформални шорцеви за секојдневниот живот и на одмор.

Спецификација

Избор на клиент