Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Drawstring Торба Симпатична Сива Мачки Лесен Салата Спортски String Кеси за Јога Салата Пешачење Патување Плажа Пливање со Патент Мрежа Џебови

Drawstring Торба Симпатична Сива Мачки Лесен Салата Спортски String Кеси за Јога Салата Пешачење Патување Плажа Пливање

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

За момчиња и девојки, тоа може да биде sackpack за ден патувања или училиште bookbag.Добра големина, доволно голема за шише за вода и крпи и слично.Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Packable, лесно за чување кога не е во употреба. ✔【ГОЛЕМ СПОРТСКИ ПОДАРОК】Оваа drawstring ранец е совршен за мажите и за жените кои сакаат фитнес и спортски.На 8мм дебели PP јаже е поудобно да го носат на грбот и нема да бидат премногу тесни за рамо, и позицијата на зрак устата лесно може да се повече.✔【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】Sinestour Спортски Daypack со две поштенски џебовите на предната страна на drawstring.Салата Sackpack, исто така, совршен подарок за да се татко, син, брат или машки пријател.Убави свежи бои прави торба живописни и единствени.

Спецификација

Избор на клиент