Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Врамени Autographed/Потпиша Budda Бејкер 33x42 Аризона Бела Фудбалски Дрес Beckett БАС ГРБ

Врамени Autographed/Потпиша Budda Бејкер 33x42 Аризона Бела Фудбалски Дрес Beckett БАС ГРБ

DEN 10799.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Објектот е професионално врамени & сплетен со две 8x10 фотографии, мерки 33"x42" и е подготвена да бидат обесени во вашиот човек пештера!Answer : ___________________________ NOTE : ГРБ картичка ќе биде монтиран на задната страна на рамката, не внатрешноста на врвот на џерси како што се гледа на сликата.Ве молиме овозможи до 5 работни дена за објектот да биде врамено, спакуван безбедно, и зедов од UPS-от.Фото и трска барања може да се направи.

Спецификација

Избор на клиент