Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
IBD Професионални Гел Четка Јасно се Справи со

IBD Професионални Гел Четка Јасно се Справи со

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Јасно акрилик рачка за удобност.Јасно акрилик рачка за лесно чистење.Може да се користи за гел или акрил апликации.Јасно акрилик рачка за удобност и лесен за чистење.Оваа професионална четка може да се користи за било гел или акрил апликација.Јасно акрилик рачка за удобност.Јасно акрилик рачка за лесно чистење.Може да се користи за гел или акрил апликации.

Спецификација

Избор на клиент