Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
mojoyce Ѕид Монтирани Двојно Пет Чаши со Влага-Доказ Мачки Кучиња Автоматски се Прилагодува Пиење, Јадење Храна, Вода Фидер Милениче Хранење Материјали

mojoyce Ѕид Монтирани Двојно Пет Чаши со Влага-Доказ Мачки Кучиња Автоматски се Прилагодува Пиење, Јадење Храна, Вода Фидер

DEN 813.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Слободно да се постави на висина над земјата за да им служи на удобност потребите на различни мачки.Мала големина и голем капацитет задоволат голем стомак кралот.Зголеми големина, продлабочување на длабочина и да се зголеми капацитетот.Комбинирана структура е лесно да се носат и не заземаат простор.На расклопување дизајн е удобен за носење и патување.Зголемување на сраснување на филм, и тоа е полесно да се инсталира, и девојките можат лесно да се контролира.Димензии : должина 290 ширина 100 висина 50mm/11.4*3.9*1.9 во.Ѕидот Монтирани Двојно Пет Чаши со Влага-доказ Мачки Кучиња Автоматски се Прилагодува Пиење, Јадење Храна, Вода Фидер Милениче Хранење Материјали Функција : Слободно да се постави на висина над земјата за да им служи на удобност потребите на различни мачки Мала големина и голем капацитет задоволат голем стомак кралот.Зголеми големина, продлабочување на длабочина и да се зголеми капацитетот На комбинирана структура е лесно да се носат и не заземаат простор.На расклопување дизајн е удобен за носење и патување.Зголемување на сраснување на филм, и тоа е полесно да се инсталира, и девојките можат лесно да се контролира.Спецификација : Материјал : ABS Пакување : Kraft хартија кутија Големина : должина 290 ширина 100 висина 50mm/11.4*3.9*1.9 во Боја : Бела, Жолта Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакетот вклучува : 1 x Милениче Двојно Сад.

Спецификација

Material:
ABS
Packing:
Kraft paper box
Size:
length 290 width 100 height 50mm/11.4*3.9*1.9in
Color:
White, Yellow
Note:
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-2cm measuring deviation due to manual measurement. :
Package includes:
1 x Pet Double Bowl :

Избор на клиент