Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Treedix 2 Групи на Редење на Заглавија Игли за Полнење Пластовидно Женски Заглавија Компатибилен со Arduino Мега 2560(28pcs во Вкупно)

Treedix 2 Групи на Редење на Заглавија Игли за Полнење Пластовидно Женски Заглавија Компатибилен со Arduino Мега 2560(28pcs

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Редење насловите се како воланот на Arduino цивилизација, која е неверојатно едноставна и корисна.Кој стандард 2.54 mm проред, совршен за Arduino или други електронски кола.Можете да оџакот на врвот на Порто Штит, Бран, NFC/RFID, или GPS штит, Ethernet штит и Моторни Shield v2. Пакетот вклучува 1x8-пински Женски Насловот, 1x10-пински Женски Насловот, 2x3-пински Женски Насловот, 2x18-пински Женски Насловот, М3 дупка fixings. 100% Компатибилен со Arduino Мега 2560. Пакет се вклучени: 1x8-пински Женски Насловот x 10 1x10-пински Женски Насловот x 2 2x3-пински Женски Насловот x 2 2x18-пински Женски Насловот x 2 М3 дупка fixings x 12.

Спецификација

Избор на клиент