Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
QFFL LED Прстен Светлина Dimmable LED Прстен Светлина Волфрам Карбид Материјал со Tripod и 1 Телефон Носителот Прстен Светла за Шминка Фотографија Видео Конференции (Големина :

QFFL LED Прстен Светлина Dimmable LED Прстен Светлина Волфрам Карбид Материјал со Tripod и 1 Телефон Носителот Прстен Светла

DEN 938.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мерење, 1-2 см грешка при мерење е normal2.Во кутија : 1x прстен светлина, 1x tripod, 1x упатството.Постојат четири копчиња на кабелот за напојување за да го вклучите/исклучите моќ, исклучете го осветлувањето на чекање и да го прилагодите нивото на осветленост. ★【Здрав tripod стојат】Користење на брз флип заклучување и потешки tripod база за зголемување на стабилноста.Може да се прошири и да се прилагоди, а е компатибилна со речиси сите со или без обвивка. ★【Квалитетна Услуга】 Сите наши производи уживаат одличен за по-продажбата на услугата за решавање на било какви проблеми со квалитетот.★【Rotatable телефон носителот】 Можете лесно може да го прилагодите телефонот на носителот да го пронајдете саканиот агол (хоризонтални, вертикални, висока агол, низок агол, итн.★ Карактеристики на подот стои : тоа може да се здипли во обратна за лесно складирање и простор за заштеда на енергија.Телескопски tripod може да се заклучи во посакуваната должина колку што е потребно, што го прави возможно да се користат како виткање tripod или да го стави на подот.

Спецификација

Избор на клиент