Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Средниот Атлантик FVS-800ES-ПОТ

Средниот Атлантик FVS-800ES-ПОТ

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

збирка на екранот стои и коли кои се лесно интегрираат, ефективни решенија за.збирка на екранот стои и коли кои се лесно интегрираат, ефективни решенија за корпоративна, угостителство & образование средини Материјали : Челик Пакет Содржина : Flexview FVS-800 ES-ПОТ Екранот Стојат Моќ Лента Surge Protector Додаток Кошница Материјали : Челик Тип на Производ : Екранот Стојат Тип на Производ : Екранот Стојат Завршувањето на : Бела Производителот Дел Број : FVS-800 ES-ПОТ Извор на Енергија : AC Ограничен : 7 Година Карактеристики : Израмнување на Нозе Карактеристики : Трајни Карактеристики : Кошница Карактеристики : Заклучување Лост Карактеристики : Прилагодлив Leveler Карактеристики : Електрични Лифт Производителот : Legrand Група Производ Модел : FVS-800 ES-ПОТ Име на Производ : Flexview FVS-800 ES-ПОТ Екранот Стојат Производ Линија : Flexview Бренд Име : Среден Атлантик Максимален Капацитет : 190 lb Бренд Име : Среден Атлантик Висина : 65 Длабочина : 43. 5 Максимална Големина на Екранот Поддржан од : 90 : Да Животната средина Сертификација : GREENGUARD Животната средина Сертификација : Ro HS Сертификација на Животната средина : GREENGUARD Злато Максимална Големина на Екранот Поддржан од : 90.

Спецификација

Избор на клиент