Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Контрола на Трансформатор, 350VA, 4.43 Во. H

Контрола на Трансформатор, 350VA, 4.43 Во. H

DEN 9306.72
 

Достапно за нарачка
Залиха

'За контрола на Трансформатор, VA Оценка 350 VA, Влезен Напон 208 VAC, Излезен Напон 120 VAC, 80 Степени C Темп.Се Зголеми, Фузиран Не, 50/60 Hz, Тип На Трансформатор Жица-Рана, 1 Фаза, За Монтажа На Панел, Комплет Заврши Епоксидна Смола Лак, Висина 4.43 Во., Длабочина 4.50 Во., Ширина 5.09 Во., Стандарди УЛ Наведени, АДС Уверение, CE Согласност, Производителите Гаранција Должина 1 год.'.

Спецификација

Избор на клиент