Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Gazechimp Автомобил Аудио Моќ/Земјата Распределба на Блок 2X 0Ga на Текст за да 8X 8Ga Излез

Gazechimp Автомобил Аудио Моќ/Земјата Распределба на Блок 2X 0Ga на Текст за да 8X 8Ga Излез

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал : Метал&Пластика.Транспарентна пластика покрие со push latch систем, лесен за ракување, поздравниот и прашина-доказ дизајн. 0 Мерач x2 текст.Димензии : Прибл. 103mm*40mm*30мм. 8 Мерач x8 излез.Опис : - 0 Мерач x2 текст - 8 Мерач x8 излез - Транспарентна пластика покрие со push latch систем, лесен за ракување, поздравниот и прашина-доказ дизајн - Димензии : Прибл. 103mm*40mm*30мм - Материјал : Метал&Plastic Package Вклучува : 1 Парче Моќ distributor Note : ве Молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)ве Молиме проверете ја големината на мерење и на сликата внимателно, пред да се изврши плаќање.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере,ви Благодарам.

Спецификација

Избор на клиент