Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Џеб Лизгачки Бела Врата 30x84 со Ленти | Planum 0020 Мат Бела | Рамките Скратува Повлекува Хардвер | Плакарот Цврсто Јадро Врата

Џеб Лизгачки Бела Врата 30x84 со Ленти | Planum 0020 Мат Бела | Рамките Скратува Повлекува Хардвер | Плакарот Цврсто Јадро

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ✔️ СЕТ ВКЛУЧУВА врата плоча, црева, џеб рамки, вратата закачалки, челик песна, кат водич, повлекува.Сите лизгачки здрав хардвер собата вклучени.Каналите за подот водич треба да биде drilled.Вратата доаѓа без било какви дупки за хардвер. ✔️ ЛИЗГАЧКИ ВРАТА Џеб вратата е најдоброто решение за да зачувате простор на вашиот дом.Мека отворање и сигурен механизам. ✔️ ГЕРМАНСКИ RENOLIT - еко-дрво слој е слоевит повеќе пати на врвот на едни со други за да се добие посакуваниот изглед.Вратата има цврста кора и може да се скрати на 3/4" на секоја страна. ✔️ СОВРЕМЕНИТЕ ВНАТРЕШНИ работи DÉCOR - На плоча има мат бела боја и има современ décor завршна обработка која е анти-нула и да се отпорни на дамки. ✔️ СОВРЕМЕНИТЕ ВНАТРЕШНИ работи DÉCOR - На плоча има мат бела боја и има современ décor завршна обработка која е анти-нула и да се отпорни на дамки.

Спецификација

Избор на клиент