Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Фламинго Стр Клупата Опфаќа Високо Водат Клупата Slipcover Правоаголник за трпезарија Клупата Перница Опфаќа Затворен Клупата Перница Slipcovers Подебели Жакард Не се Лиз?

Фламинго Стр Клупата Опфаќа Високо Водат Клупата Slipcover Правоаголник за трпезарија Клупата Перница Опфаќа Затворен Клупата

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Користење на благи перење детергент.Овие форма одговара на каучот опфаќа се внимателно конструирани да се вклопи во широк спектар на каучот форми и стилови.Форма Одговара : на Оваа клупа slipcover совршено ќе се рашири до сит се вклопуваат клупата.Се Водат Жакард Плетени Ткаенини.Бои : Бургундија / Сиви / Кафеави / Морнарица/ Песок / Црна / Брегот На Слоновата / Taupe / Мудрец / Прашливи Сино / Физичко / Dove/ Длабоко Теал.Со цел да се добие добар фитинг, љубезно мерка вашиот јадење стол пред да нарачате.Како да се Избере.Изложен солидна боја.Големи Димензии : погодни за јадење клупата 44" на 51" долго, 12" и 19" wide.Не кајгана.Љубезно шопинг повеќе луксузни троседот slipcovers во Фламинго Стр продавница, направи забава со вашите деца и домашни миленици.Измијте посебно во нежни циклус.Оваа прекрасна Фламинго Стр мебел slipcovers не само што може да се спречи нечистотија, но исто така и прикривање на вашиот стар мебел да се направи вашиот стар мебел се појави сосема нов!Клупата опфаќа се функционални, убава и заштедите пари со продолжување на животот на вашите другарчиња.Повеќе Опции.Лесно Нега : Машина мие со ладна вода.Функција-over-Моден : Нашата slipcovers одлуки трансформирање на вашата дневна соба полесно од било кога!Тие не само што се заштити вашиот мебел, но исто така може да се трансформира една стари, истрошени каучот во одлична централен на вашата соба.Многу еластичен и изработка обезбедуваат максимална се вклопат за повеќето стилови на мебел, им даде на вашиот јадење стол покрие поставен нов изглед.Направени од издржлив и мека 85% полиестер и 15% spandex плетени ткаенини, богати и textured Highly еластичен и изработка обезбедуваат максимална се вклопат за повеќето стилови на мебел, им даде на вашиот јадење стол покрие поставен нов изглед.Изложен солидна боја.Мала Големина : погодни за јадење клупата 21" 27" долго, 11" 13" широк.

Спецификација

Избор на клиент