Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
YF-ЧЕН Shelving Кујна, Микробранова Печка Рек Рерна Решетката Решетката Ориз Шпорет Рек Зачин Рек Леќата Рек Складирање Чување Мулти-функција Rack (Боја : ЦРНА, Големина : 53

YF-ЧЕН Shelving Кујна, Микробранова Печка Рек Рерна Решетката Решетката Ориз Шпорет Рек Зачин Рек Леќата Рек Складирање

DEN 1568.16
 

Достапно за нарачка
Залиха

★【 Трајни】Поддржани од дебел поцинкуван челик рамка, трајни и издржливи;.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.●_● Големина Опис : Рачно мерење на големината на производот. ★【Материјал】за заштита На животната средина одбор е избран, материјалот е густа, не е лесно да се деформирани, носивоста е силна, и услугата животот е долг;.Ви благодариме!Големина : 53*37*33 CM| во Боја : Black Kitchen микробранова печка рек / печка рек / рек / ориз шпорет рек / зачин рек / леќата рек / складирање чување мулти-функција рек●_● Слој : 2 слоеви●_● Материјал : не ' рѓосувачки челик●_● Челик-дрво комбинација : : Печење наслика на Дрво заврши●_●Боја класификација : U-облик на ѕид-монтирани орев боја + црна рамка●_● Складирање предмет тип : микробранова печка●_● Применливи сцена : домашна кујна●_● големина : 53*37*33cm (20.★【Мулти-функција】 складирање багажник, мала големина, голем капацитет, лесно за чување, да се зачува простор, направи вашата кујна повеќе среди;.

Спецификација

Избор на клиент