Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мултифункционален Smart Bluetooth Звучник LED3D Опкружена со Висока Моќност Стерео Subwoofer Спалната соба Безжична Speaker5.0

Мултифункционален Smart Bluetooth Звучник LED3D Опкружена со Висока Моќност Стерео Subwoofer Спалната соба Безжична Speaker5.0

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

●LED превод лизгање : Пишување на сентиментални порака за близок, или напишете инспирирачка мотото за себичен себе!Секојдневно се движи на екранот.0 Bluetooth модул, брза конекција, стабилна сигнал и анти-мешање, ниска потрошувачка на енергија и долготрајна репродукција, поддржува стерео висока верност квалитет на звукот, го задржува добар звук. ●Ноќно спиење помош светла + музика : промоција на длабок сон на човечкото тело, се игра алфа хипнотички музика и ослободување црвено-портокалова светлина на 550-750 NM бранова должина за да се стимулира природното лачење на мелатонин во организмот, забрзување на заспијам и длабок сон.Без разлика дали тоа е сместени во дом или канцеларија, тоа е многу симпатична дигитални мал објект кој може да ви донесе повеќе преносни животно искуство. ●Clock екранот + паметен часовник за аларм : добро housekeeper во секојдневниот живот, на екранот може да биде вклучен за да часовник, поддршка за поставување на 10 групи на аларм часовниците, може да се евидентираат како тон на ѕвонење за аларм, и може исто така да зачувате лични распореди, потсетници за важни настани, итн.0 Број на звучници : 3 Ефективни далечина : 10 метри Функција : гласовен потсетник, радио, картичка, јавете се во функција на Работата на владата : клучни Школка материјал : метал Говорник на вредноста метод : копчето Изглед, големина : 1845*163*86mm Производ тежина : 1.●Дневна временска прогноза : Тоа може да прикаже секојдневно локална временска прогноза и просечната температурата на телото.Тип : Bluetooth звучник метод на Конекција : Bluetooth конекција тип Интерфејс : USB капацитетот на Батеријата : 8000m Ah Фреквенција одговор опсег : 40 Hz-20 KHz Излезна моќност : 40 W Сигнал на бучава сооднос : ≥80db Напојување : вграден-во литиум батерија Канал : 2.

Спецификација

Избор на клиент