Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
7 ден пилула организаторот на патувањето пилула случај, декоративни таблета кутија, контрола на раѓањето случај, неделен пилула носителот

7 ден пилула организаторот на патувањето пилула случај, декоративни таблета кутија, контрола на раѓањето случај, неделен

DEN 1200.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Нема повеќе копа во дното на вашите џебови за lint опфатени апчиња.Оваа декоративни таблета кутија ќе ги задржи вашите апчиња добро заштитени.Чувајте ги вашите апчиња целина, чиста и безбедна во овој Стилски и компактен пилула организаторот.Оваа пилула за складирање сад е одлична за одржување на дополнителна болка relievers на рака во вашата чанта.Оваа пилула случај доаѓа со корисни dividers ако користите повеќе видови на мали таблети.Да биде уникатен - ова парче карактеристики оригинална смола уметност, сликарство, насликани од страна на свои раце.Иако слични работи можат да бидат произведени без две дизајни се исто.Зошто да чекаме.Добиете твое денес!Подготвени да брод брзо.ПРИБЛИЖНА ГОЛЕМИНА И ДИМЕНЗИИ : ќе добиете еден (1) оригинал, рака-насликани таблета кутија : МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки Челик НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ : Должина 82 mm, Ширина 50 мм, Висина 12 mm ВНАТРЕШНИ ДИМЕНЗИИ : Должина 74 mm х 39 мм ПРЕГРАДИ / МРЕЖИ : 7 пилула прегради (Внатрешни димензии : Должина 37 mm x Ширина 10 mm), - ОТВОРАЊЕ : Шарки Капакот се отвара нагоре БАЗА/ДНОТО : Не се Лизга Сите објекти и опрема се пакуваат и испраќаат подготвени да подарок!.

Спецификација

Избор на клиент