Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Power4Laptops AC Адаптер за Лаптоп Конектор за Напојување Компатибилен со HP Павилјон 17-cd0011ur

Power4Laptops AC Адаптер за Лаптоп Конектор за Напојување Компатибилен со HP Павилјон 17-cd0011ur

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот - за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична Безбедност Тестирани во велика БРИТАНИЈА и CE Овластен да ја гарантира својата безбедност.Overvoltage и Прекуструјна Заштита Кола вграден - Во случај на моќ пренапони во Снабдувањето со електрична Енергија ќе удар пред тоа штети на вашата опрема.Излезен Напон : 19.5 V. Излез Amperage : 10.3 A. Plug Големина : 4.5 мм X 3.0 mm (HP Центар Pin).

Спецификација

Избор на клиент