Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
5/16-24 x 1 1/2 Хексадецимален Прирабница - Рамка Завртки/Вовлечен/Оценка 8 / Црна Фосфат (Количина: 1000 компјутери)

5/16-24 x 1 1/2 Хексадецимален Прирабница - Рамка Завртки/Вовлечен/Оценка 8 / Црна Фосфат (Количина: 1000 компјутери)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одделение 8 Алуминиум Рамка Завртки.Вовлечен Хексадецимален Страната.Произведен да МФИ-111 & SAE J429 Spcefications.Затегнувачка Stregth : 150,000 psi.Еден-парче хексадецимален-миење главата гром со рамна стапка површина, направени од високо-од легиран челик.За користење на камион рамки.На страната елиминира подлошки и помага да се компензира за misaligned дупка.Се користи со Одделение-GT заклучување орев, на гром систем отпорен на гром пропаѓање од страна на дистрибуција на стегачот се вчита во текот на еден широк простор.

Спецификација

Избор на клиент