Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Mocodi 6-Pack Екран Заштитник Случај Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3, TPU Заштитен Екран Покрие Saver Браник Додатоци за Fitbit Смисла/Обратно 3 Smartwatch

Mocodi 6-Pack Екран Заштитник Случај Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3, TPU Заштитен Екран Покрие Saver Браник Додатоци

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Применлив Модел】6-Pack Екран заштитник случај компатибилен со Fitbit Смисла & Fitbit Обратно 3 само.НЕ Обратно 1 & 2 или други smartwatch модел. 【Супериорен TPU Материјал】На Fitbit Обратно 3 & Смисла Екран заштитник на случај е направен од флексибилни и цврсти премиум TPU материјал,Обезбедува минимум влијанието на допир чувствителност.Со високо ниво на транспарентност рамка cover Precise дупка cutouts направи лесен пристап до сите копчиња.тоа ќе дава најдобри заштита на сите околу против scuffs, гребнатини, капки, да се загрози и испакнатините од секојдневно носење. 【Лесно да се Инсталира & полетување】екран заштитник случај за Fitbit Смисла & Обратно 3 е лесно да се менито што се вклучено и исклучено, хуманизирано дизајн, ви овозможува бесплатно директно без да ги тргнеме на watch случај и супер лесно да се инсталира за својата snap-на дизајн за да се избегне преземањето на ремени исклучување прво. 【Мулти-боја Избори】 : Има екран заштитник случај се различни 8 бои за да го персонализирате вашиот Fitbit Смисла & Fitbit Обратно 3. Можете да изберете според облекување, секојдневно расположение, секојдневни активности, погодни за многу сцени, дури и сите видови на интензивни спортски, истакнам вашиот личен стил.Секоја боја е изгледаше како сосема нов види. 【Пакетот Вклучува】 6-Pack Екран заштитник случај (Црвена, daisy цијан, виолетова, розова злато, злато, транспарентни)Ако имате било какви прашања во врска со добивањето на нашиот Mocodi Fitbit Смисла & Fitbit Обратно 3 Екран заштитник случај,ве Молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 24 часа.

Спецификација

Избор на клиент