Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bonamaison TRTS101843 Пластични Модел Комплет (Расклопуваат), Multicolor

Bonamaison TRTS101843 Пластични Модел Комплет (Расклопуваат), Multicolor

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Деловите можат да бидат обоени.Инструкции се вклучени.Ние сме посветени на креирање на нови и возбудливи производи за нашите клиенти.Сепак, тоа е исто така она што го прави секој објект уникатен уметнички дела.Се фокусира на деталите и извршување на квалитет.Како и со сите предмети, инструкции се јасни и концизни, со цел да се овозможи modeller да се изгради детален модел со релативната леснотија.Совршен подарок за Роденден Ден, Мајки ден, Татковци Ден, Денот на Вљубените, Годишнина, Божиќ, Ден, итн.Атрактивни декорација на вашиот дом.Тоа ќе изгледа импресивно во вашиот простор за живеење.Овој модел комплет ќе го украсите вашиот дом.Овој производ новите животни стилови, ексклузивни дизајни донесат дома убави момент.Расклопуваат пластични модел комплет.Ние нудиме најдобри цени и највисок квалитет.Бара собранието, бои и лепак.Може да се почувствува задебелување текстури на оваа високо квалитетни уметнички дела.Tamiya е резултат на популарноста на детален модел колекции кои се affordably цени.Исклучителен и прекрасен дизајн деталите се целосно на квалитет.Ние сме горди да се обезбеди предизвикувачки и пријатно поминување на времето за сите модел хоби ентузијасти.На Tamiya дизајнери работат од мерењата и илјадници слика референци на целосна големина, вклучувајќи секој детал, да произведуваат повеќето детални модели во оваа скала во светот.Ова е модел комплет дека треба да се собраа за да се заврши.За моделари 14 и над.Дали сакате да додадете контакт на совршен за вашата спална соба, дневна соба или канцеларија со оваа неверојатна модел комплет?Секој занает е чисто рачно изработени дела, секој од нив може да имаат мала разлика во која форма и тежина.Оваа серија е идеален за моделари да се соберат.Нашите производи се одличен прилог на декорација на вашиот дом, внатрешни работи, стан, соба, дневна соба.

Спецификација

Избор на клиент