Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЏИН Smart Watch Додатоци Солидна Боја Силикони Види Заштитни Случај за Garmin 5 / 5S / 5X(Црн) (Боја : Бела)

ЏИН Smart Watch Додатоци Солидна Боја Силикони Види Заштитни Случај за Garmin 5 / 5S / 5X(Црн) (Боја : Бела)

DEN 674.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Забелешка : Овој производ е smart watch екран заштитник.На екранот заштитник може да ја заштитува вашата smartwatch од надворешниот свет, гребнатини, прашина итн.Smart види додаток,квалитет на продавачот, брза испорака.Со нетрпение очекуваме вашата нарачка!.Полна Боја Силикони Види Заштитни Случај за Garmin 5 / 5 S / 5 X(Црна).Со нетрпение очекуваме вашата нарачка!1. ФЛЕКСИБИЛНИ - Тоа е многу повеќе еластична/мека/флексибилен/rubbery бендови, правење на вашиот види вклопуваат подобро.Тоа го спречува кожата од иритација, меки, лесни и издржливи, многу удобен за носење.2. ADJUTABLE - Прилагодлив замена рака бенд,има многу места за големината на вредноста.Добра замена за стариот и скршена рака. 3. ГОЛЕМИНА -Бесплатен големина одговара на повеќето зглобовите, има многу места за големината на вредноста. 4. ШАРЕНИ - Воодушевен различни боја го персонализирате вашиот wristband да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот со овој бренд нова боја избори.

Спецификација

Избор на клиент