Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LG CK99 5000W LOUDR Hi-Fi Систем за Забава со Караоке Создателот (2018)

LG CK99 5000W LOUDR Hi-Fi Систем за Забава со Караоке Создателот (2018)

DEN 1920.00
DEN 2591.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Моќен Бас : Овој моќен систем пумпи надвор thumping, гром low-end од своите силни 12-инчен woofer за бас може да се почувствува како и да се слушне.Партија Педалот за гас : едноставно слајд на гас напред и да го слушнете звукот се изгради и да се изгради до тоа врвови со гром Бум и диви светлина на екранот.Караоке Создателот : подгответе се за croon заедно со било мелодија : Оваа функција го потиснува вокал фреквенции на една песна, што било песна е подготвен да игра зад нов пејач!.Партија Осветлување : Овој систем нуди спектар на возбудливи ефекти, вклучувајќи двојна strobe, и танц осветлување, што им овозможува на светлината Пулсот на ритамот на музиката.

Спецификација

Избор на клиент