Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
IGOSAIT Складирање Рек Количка Болница Количка, Медицински потрошен материјал Багажник,Медицински Количка Преносни Сребро Салон за Убавина Возен Нови Коли, Мал Меур ?

IGOSAIT Складирање Рек Количка Болница Количка, Медицински потрошен материјал Багажник,Медицински Количка Преносни Сребро

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Белешки】Поради Рачни Мерења на локации, Може да Биде Грешка на 1-3 Cm.Лесен - 38×48×69 Cm.Совршен за Вас на Продавница за апарати за Домаќинство Essentials, и Тоа исто Така Може да Се Користи во Салон за Убавина, Спа и Така Натаму.Вие Не Мора да се Грижите Дека Складирање Количка Ќе се Движат или Надвор од Контрола.Светлина на Фотографијата и Различни Екранот Може да Предизвика Боја на Објекти во Фото да Бидат Различни од Оние вистинските.【Детали за производот】Овој Возен Додаток Количка е Идеално Решение за козметички Салони, Тетоважа Продавници, Ноктите Техничари, Пет Groomers, и Другите Кои им е Потребна инвалидска Количка Која Обезбедува Многу Прегради за Чување на Алатки и Опрема.

Спецификација

Избор на клиент