Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ERTYUIO Кратко Здолниште со Висока Waisted Краток Pleated Здолниште Жените Пролет-A_L

ERTYUIO Кратко Здолниште со Висока Waisted Краток Pleated Здолниште Жените Пролет-A_L

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Перформанси, Дизајн - Овој спортски skort е направен од лесен,влага-wicking,и брзо-сува ткаенина обезбеди да остане суво,додворувања и удобно во текот на високо влијание активности.Сакаме носи овој класичен изглед со драматична блуза и потпетици за прекрасна комбинација!Секси стил, симпатична изгледа со било врвот, одличен за излегување, шопинг, датира, партија, клуб и дома живот.Добар за на плажа, одмор,концерт, street и home се носат итн, совршен за пролет, лето и есен.Мултифункционален : Активната Skort совршен за различни спортови, како што се трчање, тенис, голф, тренингот, џогирање, прошетка, јога и сл.Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа!.Овој класичен здолниште никогаш нема да одат надвор на стил, и е мора да има за вашиот гардеробер!Фустан ја за статистика, или шик настани, или да се врати во сосема неврзан - тоа е совршен за викенд свиткување, свадби или канцеларија.Бојата options значи бескрајни облека можности.Тоа парови совршено со хулахопки за есен и зима облекување.

Спецификација

Избор на клиент