Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Пакет 4! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица Overshelf Нерѓосувачки Челик Overshelf за Првично & ?

Пакет 4! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Своите трајни нерѓосувачки челик рамка, привлечна и практични, е дизајниран за да му се спротивстават на долго време се користи.Посебна Полица Дизајн.Двојно нерѓосувачки челик overshelf дизајн додава повеќе капацитет отколку другите shelfs и ви овозможува подобро да ги организирате вашите зачини и леќата, тави, памучни пешкири, фурна mitts, и други често се користи за готвење и подготовка на предмети.Лесен За Инсталација : Отпакува и да се провери сите инсталирани додатоци.Тоа трае само неколку чекори да се соберат на worktable, која е многу погодна за инсталација дома.Не Само За Вашата Кујна : Ова overshelf не е само погодна за домашна кујна употреба, но тоа е исто така се применуваат за разни нешта.На пример, тоа може да додадете дополнителна простор за да гаража workbench, алатка клупата, а градината или на отворено workbench и маса, дизајн табела за нацрти или архитектонско планирање, итн.Ако сакате да се применува оваа overshelf надвор, тоа ќе биде подобро да се најде покритие за избегнување на абење во тешки услови.Лесно Чистење : Од храна-одделение од нерѓосувачки челик се користи како материјал, мазна и ' рѓа и носат-отпорни, нема да има проблеми чистење, одржување и чистење.И тоа ќе биде напор за да се избрише маснотии и нечистотија од површината на overshelf со партал и кујна почиста.Дополнителни Информации : Одлична опција за домашна употреба и јавни места, како пекари, ресторани, фабрики, работилници, итн.Спецификации : Должина : 84" Ширина : 18" Height : 32".

Спецификација

Избор на клиент