Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SHIJINHAO Метла и Држач, Четка, Мултифункционални Чисти Складирање Количка, Кат-Стои Градина Алатка Влажни Четка за Складирање Решетката за Кујна, Бања (Боја : Сива боја,

SHIJINHAO Метла и Држач, Четка, Мултифункционални Чисти Складирање Количка, Кат-Стои Градина Алатка Влажни Четка за Складирање

DEN 959.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

★Цврсти и издржливи : метла складирање рек ѕид е влага доказ и водоотпорен. ★Метал врска : цврсто се поврзете на композитни челични цевки, рамката е посилна. ★Примање на резервоарот за вода : лесно се реши на четка капе проблем, четка нема да биде остарел. ★Применливи места : На четка решетката е погодна за кујна, бања, плакар, гаража, двор и на отворено. ★Од хаос да правилност : Оваа високо-квалитетни метла и четка решетката може да ви помогне да заштедите на простор и да ја задржите вашиот дом организирани.

Спецификација

Избор на клиент