Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Општи Физиотерапија G5 Cellutec Професионални Целулитот Ткиво Massager

Општи Физиотерапија G5 Cellutec Професионални Целулитот Ткиво Massager

DEN 311.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Извонредни резултати се постигнуваат со нашите ексклузивни Насочен-Галење акција која е комбинација на вертикални и parellel сили за да се произведе ефикасен и удобен ударни инструменти, осцилирачки масажа, длабоко ткиво мобилизација, месење/компресија, кожата слој resonation, и многу повеќе физички техники.ПРЕДНОСТИ : - Сега Со Светот Моќ Plug Adaptivity! - Флексибилност : Пол, Табела Врвот и на Ѕид Mountable - Преносливост : Во калап се справи и мазна casters лесно да се движат од соба в соба - CPS Индикатор на Control Panel - Power-on Индикатор Светилка ТЕХНИЧКИТЕ СПЕЦИФИКАЦИИ : - Мотор - 1/17 коњски сили - Излезна Брзина - 20-60 Циклуси во Секунда - Апликатори Пакети - Spa-Pkg - Единица Димензии - 7 1/2" H x 13" W x 14" Д - Собрани Мат.

Спецификација

Избор на клиент