Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Canikat Жените V Деколте, Чипка Капчиња Flowy Бел Ракав Копчето Надолу Секојдневен Т Кошули, Блузи Блузи

Canikat Жените V Деколте, Чипка Капчиња Flowy Бел Ракав Копчето Надолу Секојдневен Т Кошули, Блузи Блузи

DEN 695.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Оваа мода женска блуза е мека, лесен и удобен за носење.Функција : V Деколте, Flowy Бел Долг Ракав, Чипка Капчиња, Копчето Надолу, Лабава Одговара, Основните Солидна Боја Дизајн.Пар со различни фармерки, здолништа, панталони и jeggings за да изгледа дека е лесно да љубиме сите сезона долго.Повод : Совршен за вашата дневна облека, надворешни активности, шопинг, датуми, партиите и сите други прилики во Пролет, Лето и Есен.Пакет Содржина : 1 X Женска Блузи.Оваа мода женска блуза е мека, лесен и удобен за носење.Функција : V Деколте, Flowy Бел Долг Ракав, Чипка Капчиња, Копчето Надолу, Лабава Одговара, Основните Солидна Боја Дизајн.Пар со различни фармерки, здолништа, панталони и jeggings за да ги разгледаме тоа е лесно да се сака сите сезона долго.Повод : Совршен за вашата дневна облека, надворешни активности, шопинг, датуми, партиите и сите други прилики во Пролет, Лето и Есен.

Спецификација

Избор на клиент