Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Oshhni Пакување од 100 Расположливиот Памук Хип Влошки Buttock Влошки

Oshhni Пакување од 100 Расположливиот Памук Хип Влошки Buttock Влошки

DEN 911.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Совршен за вас да DIY имате хип Влошки.Усвојува памучен материјал, не-токсични и без алкохол.Мека и блиску до колковите, со силна absorbency.Можете да ги комбинирате со blackhead крем, течни и нежна кожа водата да се користи.Многу тенка, мазна и удобно, без штета на кожата.Опис : - Мека и блиску до колковите, со силна absorbency. - Совршен за вас да DIY имате хип Влошки. - Може да се комбинираат со blackhead крем, течни и нежна кожа водата да се користи. - Усвојува памучен материјал, не-токсични и без алкохол. - Многу тенка, мазна и удобно, без штета на кожата.Спецификација : - Материјал : Памук - - Боја : Бело - - Size : Прибл.37x34.5cm/14.57x13.58inch Package Вклучува : 100 Парчиња Хип Памук Pad Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Спецификација

- Material:
Cotton
- - Color:
White
- - Size:
Approx.37x34.5cm/14.57x13.58inch
Package Includes:
100 Pieces Hip Cotton Pad :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Избор на клиент