Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дуксери Миленичиња Куче Облека Секојдневен Качулка Грб Есен Големи Кучиња Грб Јакна Одговара За Лабрадор Облека Костим Солидна Печатење во Боја Кучиња Облека Дод?

Дуксери Миленичиња Куче Облека Секојдневен Качулка Грб Есен Големи Кучиња Грб Јакна Одговара За Лабрадор Облека Костим

DEN 1048.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направи вашето домашно милениче да се чувствуваат удобно.Повеќе големини одговара куче, мачка puppies мали, средни и големи.Ве молиме мерка вашиот кожен пријател.Приоритет следете ги Градите Големина, Ако се помеѓу две големини, големина НАГОРЕ.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку разликата во големината,ви благодариме.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.Ние ќе обезбедиме секој пријател со висок квалитет на услуга во еден искрен и одговорен начин, и можете да не контактирате ако имате било какви прашања.

Спецификација

Избор на клиент