Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гинисовата Црна/Бела Изведба Кратко Sleeve Рагби Кошула

Гинисовата Црна/Бела Изведба Кратко Sleeve Рагби Кошула

DEN 601.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Машина За Миење.Лесен Стил - Ова се две-тон рагби tee е гардероба мора да се има.Одликувајќи се со collared деколте и храбар црно-бел дизајн, тоа е хармоничен дизајн ќе носат повторно и повторно.Низ фронт во задебелени букви бела тип е Гинисовата логото, заедно со везени харфа на градите и "1759" по дното—година на брендот основањето.Носат заедно или обложени со долг ракав tee за носење на целата година.Лесно Заштита - Ова службен Гинисовата кошула е машина перат и да се направени од мека и издржливи материјали.Премиум Материјали - врши со премиум материјали за максимална удобност, издржливост, и breathability.Горд Наследство - Карактеристики на Иконите Гинисовата Харфа Лого.Автентично Гинисовата - Официјално Лиценцирани Гинисовата Стока.Оваа две-тон рагби tee е гардероба мора да се има.Одликувајќи се со collared деколте и храбар црно-бел дизајн, тоа е хармоничен дизајн ќе носат повторно и повторно.Низ фронт во задебелени букви бела тип е Гинисовата логото, заедно со везени харфа на градите и "1759" по дното—година на брендот основањето.Носат заедно или обложени со долг ракав tee за носење на целата година.

Спецификација

Избор на клиент