Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NewAge Производи Храбар Серија Црна 12 Парче Сет, Гаража Кабинети, 63264

NewAge Производи Храбар Серија Црна 12 Парче Сет, Гаража Кабинети, 63264

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Висока цврстина челик Slatwall Backsplash додава стил и комунални на вашиот кабинет сет.Вкупната Тежина Капацитети : Мулти-Користете Гардероби 800 кг., Ѕидот Кабинети 100 кг., База Кабинети 600 кг.и Ротирачка Алатка Кабинет 600 кг.Висина-прилагодлив челик полиците се приспособат на различни деловни објекти.Изграден со 24-мерач челични рамки и врати, со прав-грб боја заврши.Вратите се целосно lockable и имаат целосна должина алуминиумски рачки.

Спецификација

Избор на клиент