Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
5/8 x 22 Долго Relton MX-10-22 Една Машина Чекан Битови СДС-Max месо тело

5/8 x 22 Долго Relton MX-10-22 Една Машина Чекан Битови СДС-Max месо тело

DEN 1963.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Карбид совет наменета за ротари ударни акција.Високо квалитетен алуминиумски алатка челик тело, топлина третираат за исклучителни сила.Единствени двојно flute дизајн отстранува прашината брзо.Минимална Цел : 1 Секој.Карбид совет наменета за ротари ударни акција Високо квалитетен алуминиумски алатка челик тело, топлина третираат за исклучителни сила.Единствени двојно flute дизајн отстранува прашината брзо.Точка Дијаметар : 5/8" Вкупна Должина : 22" Дупчење На Длабочина : 16" Минимум Цел : 1 Секој.

Спецификација

Избор на клиент