Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cmpn Hillman Хардвер Essentials 852987 Пролет Клип Кука Бело Лепило Поддржан Од 2-Пакет. Пакет од 4

Cmpn Hillman Хардвер Essentials 852987 Пролет Клип Кука Бело Лепило Поддржан Од 2-Пакет. Пакет од 4

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Алатката-бесплатно инсталација.Чиста ѕид пред апликација.Притиснете и задржете за 60 секунди, а потоа нека се исуши за 10 часа пред употреба.Две (2) клипови по пакет.Хардвер Essentials Пластични Пролет Клип Куките се лесно да се инсталира.Одлично за секаде каде екстра виси помош е потребна за мала тежина објекти.Пластични Лепило Куките се достапни во различни стилови, големини и бои, и може да се одржи до 1lb.За здрав апликација, чиста ѕид пред пристапување кон површината.Притиснете пластични ги на ѕидот за 60 секунди да се инсталира.

Спецификација

Избор на клиент