Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AUNMAS Копче Закачалка, Ѕид Кука да Зачувате Простор со Завртката за Кујна за Статистика за Дневна Соба

AUNMAS Копче Закачалка, Ѕид Кука да Зачувате Простор со Завртката за Кујна за Статистика за Дневна Соба

DEN 2507.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тоа е идеален избор за домашна декорација.3 oz Color : Метал боја Пакет Листа : 1 x Кука 2 x Проширување Tube2 x Завртка.Како да го Користите : Поправат проширување завртка на ѕид, и потоа виси на јадицата на завртка. [Добра Товарот Капацитет] Оваа кука може да се користи за да виси крпи, облека, капи или јакни. [Водоотпорен И да Зачувате Простор] Оваа врата грб решетката е водоотпорен и анти-корозија, кои можат ефикасно да се задржи вашата соба чисти и да се зачува простор. [Птица Облик Дизајн] единствена птица облик дизајн може да се направи вашата соба повеќе атрактивна и око фаќање. [Добра Товарот Капацитет] Оваа кука може да се користи за да виси крпи, облека, капи или јакни. [Еко-Пријателски Материјал] Направен од висок квалитет смола материјал, еколошки, трајни, и може да се користи за долго време. [Водоотпорен И да Зачувате Простор] Оваа врата грб решетката е водоотпорен и анти-корозија, кои можат ефикасно да се задржи вашата соба чисти и да се зачува простор.[Широко Примена] Мала и симпатична декоративни кука, погоден за вашиот дом, ресторан, кујна, тераса, ресторан, продавница, кафуле, работно место, итн. [Широко Примена] Мала и симпатична декоративни кука, погоден за вашиот дом, ресторан, кујна, тераса, ресторан, продавница, кафуле, работно место, итн.Функција : 1.5 x 19 x 10 cm / 16.

Спецификација

Item Type:
Wall Hook
Material:
Resin
Product Size:
Approx. 41.5 x 19 x 10 cm / 16.3 x 7.5 x 3.9 in
Weight:
Approx. 1823g / 64.3oz
Color:
Metal color
Package List:
1 x Hook  :
2 x Expansion Tube :
2 x Screw :

Избор на клиент