Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CUJUX 16GB Шарени Екран Глас Рекордер Активиран 1536KBPS Снимање Дигитални Глас Снимање на MP3 Плеер за Музика Dictaphone (Капацитет : 8GB)

CUJUX 16GB Шарени Екран Глас Рекордер Активиран 1536KBPS Снимање Дигитални Глас Снимање на MP3 Плеер за Музика Dictaphone

DEN 4158.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Вграден-во 16 GB flash меморија до 1200 часа на снимени датотека, висок капацитет литиум батерија поддршка време на снимање над 12 часа.Вграден-во со висока чувствителност двојна микрофони ,dual-core denoise снимање поддршка малку го оценувате до 1536 KBPS, може да се сфати многу малку звук и намалување на околната бучава автоматски.Глас активира снимање поддршка на почеток на снимањето автоматски и го прекинете снимањето, кога звукот е престана.Линија-во снимањето поддршка аудио снимка од мобилен телефон или MP3/MP4 плеер преку машки да машки аудио кабел.На снимач на глас не само да помогне за снимање на квалитетот на аудио, ќе може, исто така, директно репродукција снимен датотека или слушате музика со оваа направа.Поддршка музика формат вклучува MP3, FLAC, МАЈМУН, поддржува A-B повторување на функцијата.На снимач на глас има и други неверојатни функција како што се снимањето монитор, време на снимањето, дигитален часовник и аларм, Поддршка muti јазик.Уште една работа, снимено име на датотека во фор. на дат. и време кои го прават тоа е лесно да управувате со вашите датотеки.

Спецификација

Избор на клиент