Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Конец за Шиење, за Шиење Колекции Кутија Игла Теми Кутија Мулти-Функција Мулти-Боја Компактен за Канцеларија Биро Фиока(црвено)

Конец за Шиење, за Шиење Колекции Кутија Игла Теми Кутија Мулти-Функција Мулти-Боја Компактен за Канцеларија Биро Фиока(црвено)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Спецификации : Боја (Опционално) : црвена, сина Кутија Материјал : пластични Големина : 7 х 6.Мулти-функција преносни шиење кутија, сите видови на шиење алатки се достапни за секојдневна за шиење.Мултифункционален : мулти-функција преносни шиење кутија, сите видови на шиење алатки се достапни за секојдневна за шиење.Супериорни Карактеристики : шиење колекции кутија има компактен дизајн, лесно да се носат, особено погоден за семејството и патување употреба.Итни употреба, вклучувајќи шиење конци, игли, ножици, игли, копчиња и слично.Заклучување дизајн, спречување прашина, и објектот не ќе падне во сметководствената процес.78 инчи Тежина : 40 g Пакет се Вклучени : 1 x шиење кутија 6 x конци за шиење 1 x пар ножици 1 x метал пинцети 3 x биг иглички 1 x threader 1 x безбедност на pin 3 x игли за шиење 2 x белата копчиња 2 пара x snap сврзувачки елементи Забелешка : додаток боја е случаен .Дизајнот на кутијата е совршен, може да се добие разумно алатка која по употребата, безбедно, преносни, чисти, и повеќе, да се спречи предмети од stringing заедно.Карактеристики : Компактен дизајн, лесно да се носат, особено погоден за семејството и патување употреба.И 6 различни бои за шиење теми за да ги задоволат вашите различни потреби.И 6 различни бои за шиење теми за да ги задоволат вашите различни потреби.Висока Издржливост : На шиење колекции кутија користи за заклучување на дизајн, спречување прашина, и објектот не ќе падне во сметководствената процес.Опис : Кога патувате или кампување со пријателите, може да се сретне на итен случај, треба шиење, но нема погодност продавница во близина, па таму е пренослив шиење кутија која ќе ви помогне да проблеми.

Спецификација

Избор на клиент