Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SL Benfica Кафе Кригла Со Подарок Кутија Официјално Лиценцирани Производ Уп BEN0997

SL Benfica Кафе Кригла Со Подарок Кутија Официјално Лиценцирани Производ Уп BEN0997

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Официјално лиценцирани производ.Висина : 3.75".Капацитет : 11 оз.Микробранова безбедно.Рака мие, се препорачува.Подарок Кутија Се Вклучени.Основана во 1904 година од страна на група на луѓе, предводена од Cosme Damiao, Benfica е еден од "Големите Три" клубови во Португалија кои имаат никогаш не била доделена од Primeira Liga – другите две се ривали, ФК Порто и Спортски КП.Тимот е наречен Águias (Орли) за симбол на врвот на клубот сртот, и Encarnados (Црвена) за кошула боја.Оваа кригла, направена со трајни керамички изградба и лесен-зафат се справи, е идеален за топли и ладни пијалоци и го прави совршен подарок за секоја Benfica фан!.

Спецификација

Избор на клиент