Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ѕидот Виси Облеката Железнички, Индустриски Монтажни Виси Род, Комерцијални Свадба Екранот Багажник, Облека Дисплеј Рек/Златниот / 80см

Ѕидот Виси Облеката Железнички, Индустриски Монтажни Виси Род, Комерцијални Свадба Екранот Багажник, Облека Дисплеј Рек/Златниот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Можете да ја покажат својата убава облека во продавници на мало или средно пазари, или проширете го просторот за складирање во вашата спална соба перење соба.Собрание : Ова плакарот организатор систем бара собранието, па вие само треба да ги следат инструкциите за да ја завршите на собранието во неколку минути.Ние цврсто веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо-квалитетни производи; ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за дополнителна помош, сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Виси облеката и јакни може да се елиминира брчките во набори, без да потрошите повеќе време.Заштедите простор за складирање : во Споредба со традиционалните гардероби, модерен закачалки кои не заземаат простор може да се спречи кошули/костуми од брчки и да се зачува простор.Високо-квалитетни материјали : направен од тешки метали, со висок квалитет на дебели хром позлата да се подобри рѓа и заштита од корозија.Примена : Многу погодна за коридори, влезовите, спални соби, бањи, плакари, перење соби, балкони, гаражи, бутици.Ве молиме погледнете го вистински производ примени.Овој ѕид-монтирани грб решетката е лесно да се инсталира и има мазна површина која лесно може да се чистат со ткаенина за чистење.

Спецификација

Избор на клиент