Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Компатибилен со Fitbit-Полнење 5 Трајни Sweatproof Хривнија Прилагодливи Спортски Силикони Замена Smartwatch Бенд Рака Силикони Рака Часовници за Мажи Жени Хривнија Wirefree watchband

Компатибилен со Fitbit-Полнење 5 Трајни Sweatproof Хривнија Прилагодливи Спортски Силикони Замена Smartwatch Бенд Рака

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Компатибилен со Fitbit-Полнење 5. 100% сосема нов и висок квалитет.Персонализирајте го вашиот уред : го персонализирате вашиот паметен види од работа за да вежба.Погоден за секоја прилика.Материјалот е без штета за човечка кожа и не е алергичен.Лесен за инсталација : тоа трае само неколку секунди за да го инсталирате на рака на вашиот часовник.Компатибилен со Fitbit-Полнење 5 Трајни Sweatproof Хривнија Прилагодливи Спортски Силикони Замена Smartwatch Бенд Рака силикони рака часовници за мажи жени хривнија wirefree watchband нула-доказ, прашина-доказ појас loop Features : 100% сосема нов и висок quality Comfortable и флексибилни : На трајни и меки силиконски wristband може да го подобри струење и удобност, со што удобно носење искуство.Лесен за инсталација : тоа трае само неколку секунди за да го инсталирате на рака на вашиот часовник.Персонализирајте го вашиот уред : го персонализирате вашиот паметен види од работа за да вежба.Погодна за секој occasion The материјал нема штета на човечка кожа, а не е алергичен.Компатибилен со Fitbit-Полнење 5. Спецификација : Материјал : Силика Gel Size : Прибл.9.5x2.32x2.32x13.3cm/3.74x0.9x0.9x5.24inches Color : Црно/Сино/Зелено/Сива/Месечината Бела/Официјален Сино/Розова/Виолетова/Rose Red/Red/Теал/White Compatible со Fitbit-Charge5 Package Вклучува : 1x Силикони Strapnote : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Спецификација

Material:
Silica Gel
Size:
Approx.9.5x2.32x2.32x13.3cm/3.74x0.9x0.9x5.24inches
Color:
Black/Blue/Green/Gray/Moon White/Official Blue/Pink/Purple/Rose Red/Red/Teal/White
Compatible with Fitbit-Charge5 :
Package Includes:
1x Silicone Strap
note:
1.Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Избор на клиент