Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
YG-1 TCA443C Супер ХСС Спирала Flute Комбо Допрете за Нерѓосувачки Челик, TiCN Заврши, 5/16 Големина, 18 unc завршетоци со Конец по Инч

YG-1 TCA443C Супер ХСС Спирала Flute Комбо Допрете за Нерѓосувачки Челик, TiCN Заврши, 5/16 Големина, 18 unc завршетоци

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Unc завршетоци со/UNF Стандард.Пакет Димензии : 1.0 H x 3.0 L x 1.0 W (инчи).Пакет Тежина : 1.0 фунти.Земја на Потекло : Јужна Кореја.Глобален лидер во резен алат, YG-1 е обезбедување на високи перформанси мелници, вежби, славини и ротари алатки за повеќе од 20 години.Подигнување на натпреварувачки дух и вертикална интеграција ни овозможува да се обезбеди највисок квалитет по најдобра цена.Ова е причината зошто ние го велат, Ако тоа не е YG-1, тоа не е совршен.

Спецификација

Избор на клиент