Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BAGAIL 4 Set/5 Set/6 Поставите Компресија Пакување Коцки Патување Проширување Пакување Организаторите

BAGAIL 4 Set/5 Set/6 Поставите Компресија Пакување Коцки Патување Проширување Пакување Организаторите

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Најлон.Патент затворање.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија од страна на КОМПРЕСИЈА : Зачувате До 60% Простор со Компресирање на Пакување Коцки преку Надворешен Компресија Патентите.Вие само треба да : 1) се Свитка Вашата Облека и да Ги Израмните да Куп, еден по Еден Уредно 2)Пакет Уредни Облека во Пакување Коцки и Поштенски Нормална Патент. 3)да се Стави Прст на Задната страна на Патент во Просторот Кога Компресијата на Пакување Коцки во Случај на Патент Се Заглавени во Ткаенина.ПРЕМИУМ НАДГРАДИ НАЈЛОН ТКАЕНИНИ : Мазна&Мека Најлон Ткаенина ја Штити Вашата Облека од Брчките и Дамки.Високи Перформанси Функција го Прави Сигурни дека ова Пакување Коцки може да носи Висока Густина Носат и Солза во текот на Патувањето.Вода-Отвратителен Функција Убаво Заштита на Вашата Облека од Истури или Протекување.Лесно Продавница Вашата Облека и да ги Заштитат Вашата Облека од Дамки и Брчки.ЛЕСНИ&ТРАЈНИ : Супер Светло Најлон Ткаенина и Внимателен Дизајниран Изградба Обезбедува Складирање на Вашата Облека Уредно во Багажот, без Додавање на Дополнителна Тежина.Премиум Здрав&Мазна Двоен Начин Патент со Продолжен Мозок се Обезбеди Брзо и Лесно Отворање и Затворање на Пакувањето Коцки.РАЗНОВРСНА и МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНА : Различни Големини Пакување Коцки за Различни Пакување Цели.Одделување на Вашата Облека,како што се Јакни,Џемпери,Underwears,Чорапи во Различни Пакување Коцки за Лесен Пристап.СТАВКИ ВКЛУЧЕНИ : Оваа група На Пакување Коцки Вклучува Еден Xl(17.5 Inx12.75x4in),Еден L Големина(13.75" X 12.75" X 4"),Еден M Големина(13.75x9.75x4), Една Големина S(11" X 6.75" X 4").

Спецификација

Избор на клиент