Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична Велигден Bunny Јајце, Велигден Табела Оркестарот за

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична Велигден

DEN 263.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на квалитетот карта на акции, со гласен и јасен печатење, лесен и здрав, не е лесно да се скрши или да исчезнат; На мат финиш обезбедува дупка со-слободен пишување, па можете да користите било која од перото на вашиот избор без да се грижиш за мастило smearing. 【Соодветна димензија】Нашиот шатор стил картичка бродови рамен (3.5" x 4") набори во 3.5" x 2" шатори, па ова соодветна големина направи место за седење картичка лесно да се привлечат луѓето внимание, без да се земаат премногу место на табелата.Постои вовлекување во средината на картичка, можете лесно може да се свитка место картичка за цврсто стои. 【Деликатна дизајн】Овие место картички функција симпатична Велигденски јајца, зајаци, gnomes, моркови, цвеќиња елементи, кои се совршени за Велигден Партија.Можете да пишувате зборови да празно позадина, додавајќи многу романтична атмосфера на вашата маса. 【Широк спектар на апликации】Овие табела картички може да се примени за Велигден, Вечера, Роденден, Пролет Свадба, Годишнина, Бебе Туш, Булчински Туш, Дома Партии, Прослави, Специјални Настани или други прилики. 【Се облекуваат вашата маса декорации】Не се стави вашите гости во непријатна позиција на изборот на своите седишта.Со овие прекрасно дизајнирани место картички, вашите гости ќе биде поудобно, затоа што тие знаат каде да седат штом тие пристап на табелата.Имаме повеќе дизајни на место картички за продажба во нашата продавница, кои мора да бидат еден натпревар вашиот вкус чека за вас!.

Спецификација

Избор на клиент