Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JZENZERO 2 ПАРЧИЊА Божиќ Underbed Складирање и Кеси, со Јасни Прозорец & Справи со Двојна Патент Свитлива 90L Голем Капацитет Засилен се Справува Ватенка Облека Божиќ Украси ?

JZENZERO 2 ПАРЧИЊА Божиќ Underbed Складирање и Кеси, со Јасни Прозорец & Справи со Двојна Патент Свитлива 90L Голем Капацитет

DEN 671.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Изграден со дише влакна, кој е дизајниран да ги заштити вашите алишта од непријатна миризба и влага штета што ќе ги продавница.Мора да се за куќи со малку простор за складирање.Зголеми вашиот простор и ги организирате вашите алишта, ќебиња, итн.

Спецификација

Избор на клиент