Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вртежен момент Клуч 1pc Ratchet Комбинација Метрички Клуч Сет Рака Алатки за Орев Алатка на вртежен момент Опрема Клуч Сет на Клучните Штекер Клуч Ротари Spanner (Боја : 12mm)

Вртежен момент Клуч 1pc Ratchet Комбинација Метрички Клуч Сет Рака Алатки за Орев Алатка на вртежен момент Опрема Клуч

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ratcheting кутија крајот потреби како што е малку што е 5 степен да movefasteners vs 30 диплома за стандард клучеви.Направени од премиум хром vanadium челик.Светол, полн полски хром финиш.Површината се Вози на кутија крајот обезбедува off-агол loadingfor подобар стисок и намалена fastener заокружување.Повисок квалитет, долго време се користи.Заклучување функција на вртежен момент клуч прилагодува брзо и лесно за кавга слободен use Available Големини Вклучуваат : се продаваат поединечно не set Ratchet Комбинација Клуч Сет за Орев алатки Поправка на Рачни Алатки во Собата и Клуч Сет Отворен крај Wrenches Professional Tool Ratchet Spanner Ratcheting кутија крајот потреби како што е малку што е 5 степен да movefasteners vs 30 диплома за стандард wrenches Made на премиум хром vanadium steel Bright, полн полски хром finish Surface се Вози на кутија крајот обезбедува off-агол loadingfor подобар стисок и намалена fastener rounding To лесно стигнат до сврзувачки елементи во речиси секој агол.

Спецификација

Избор на клиент