Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Elec-братче Мотоцикл Универзална Резервоарот за Гас Подлога Гас Коленото Зафат Decal Заштитник Влечење Страна Влошки Компатибилен со 1000RR Z1000 FZ1 R6 и Потранспарентни

Elec-братче Мотоцикл Универзална Резервоарот за Гас Подлога Гас Коленото Зафат Decal Заштитник Влечење Страна Влошки Компатибилен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Високо-квалитетни】ефективни производи и услуги. 【Обезбедување на квалитет】Строга проверка пред пратката, 12 месеци за обезбедување на квалитет, вистински се грижите-слободен шопинг искуство. 【Карактеристики】Направени од супер силен нано лепак и еластична гума, тоа нема да падне дури и при висока температура. 【Функција】 Ефикасно да се зголеми контакт област, така што да се спречи лизгање.Рампа е дизајниран да се вклопуваат рамки и гас тенкови и возачот може да зафат нивниот велосипед со леснотија и со помалку енергија. 【Одговара за】Резервни Замена резервоарот подлога Универзална Одговара на повеќето Мотоцикли.Боја : Транспарентна.

Спецификација

Избор на клиент