Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bang & Olufsen Beoplay М3 Компактен и Моќни Безжичен Звучник - Природни (1200323) Црна

Bang & Olufsen Beoplay М3 Компактен и Моќни Безжичен Звучник - Природни (1200323) Црна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Едноставно убава минималистички дизајн и exchangeable пред говорникот да одговара на вашиот стил.Enhanced акустика направена со Природни материјали да се зголеми квалитетот на звукот алуминиум kvadrat ткаенина и мека полимер основи.Поврзани Аудио поврзува лесно со други Bll уживате.Употреба на Bang & Olufsen стан за Андроид или IOS за да се поврзете и контрола на звук преференции и да се создаде уникатен музички профили за да се надополни вашите активности или расположенија.Поврзете се со други безжични звучници за да се создаде вашиот дом собраниски систем.Можете дури и може да се интегрираат изгледот на М3 во вашите лични décor со факултативниот скара опфаќа и ѕид месеци.

Спецификација

Избор на клиент