Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ClawsCover Плоштадот Патио Мебел во Собата Покрие Водоотпорен Отворен Маса и Столчиња се Покријат Трајни Водоотпорна УВ Отпорни Патио Јадење Сет ги Опфаќа,Windproof Ремени,

ClawsCover Плоштадот Патио Мебел во Собата Покрие Водоотпорен Отворен Маса и Столчиња се Покријат Трајни Водоотпорна УВ

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

2 парчиња се справи со дизајн лесно се повлече нагоре,⑥Durable материјал засилување на 4 страни за да се спречи штета од триење од остар предмет.Две покриени мрежа отворите за вентилација се промовира breathability да се спречи влажни.Еластична полите канапи тесни вашиот мебел како и ракавици④.Двоен-stitched шевовите премиум детали за издржливост во тешките временски услови.

Спецификација

Избор на клиент