Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LLM Безжичен Контролер, Контролер Gamepad Компатибилни,Двојно Вибрации Контролер со Полнење Кабел

LLM Безжичен Контролер, Контролер Gamepad Компатибилни,Двојно Вибрации Контролер со Полнење Кабел

DEN 528.72
 

Достапно за нарачка
Залиха

Функцијата ја олеснува игри на аркадни или акција игри; dual-шок функција ви овозможува брзо да се влезе во игра лик и да ужива во импресивна игри искуство.Зголемена тактилни чувствуваат, форма, и чувствителност на контролорот е џојстик и активирањето на копчиња, давање на играчи целосна контрола над сите игри.На gamepad е солиден, полесен и поудобен.Материјал и големина на : материјалот е ABS и големината е 15.4x11.1x5.9cm, тоа е супер компатибилност и е достапна и за мобилни телефони и компјутери.Изгледот на gamepad копчиња е оптимизиран со одличен двојна аналогни џојстик дизајн, ергономски контролер со висока чувствителност и се намалува времето за одговор и ја подобрува точноста во критичните моменти.Овој контролер е моќен додаток за вас да уживаат часа на забава игри.повеќе возбудлив и реални, движење сензори контроли, како и други уникатни карактеристики за севкупна извонредно искуство.Подобрена ергономија и продолжен игри време : Како полно опремен контролер, тоа обезбедува точни и одговорен игри брзина, компактен и ергономски облик обезбедува часа на удобност.Подобрување на активирањето копчиња за сигурен точноста на секој чекор.Не се лизга површина дизајн за подобар стисок.1. Поради прикаже разликите, мало боја разлики може да се случи.2. Поради фактори како што мерење алатки и методи, не може да биде мала грешки во производ димензии.Можете да седат далеку од играта конзола и уживаат играјќи без да стравува загуба на податоци или сигнал пречки.Која е поудобно за игри операција,ти никогаш нема да се грижите за намалувањето при играње игри.Вие сте добредојдени да се дојде до нашата продавница за шопинг, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа.

Спецификација

Избор на клиент