Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Balana Водат СТП Кожа трпезарија Клупата Опфаќа,Меки се Водат Водоотпорен Стол Клупата Маска,Oilproof Отстранлив Клупата Slipcover Перат Клупата Седиште Заштитник Маска

Balana Водат СТП Кожа трпезарија Клупата Опфаќа,Меки се Водат Водоотпорен Стол Клупата Маска,Oilproof Отстранлив Клупата

DEN 431.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Стп Кожа.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА&ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : Една големина која е идеална за повеќето.Одговара на клупата должина 42.12-53.94 инчен, клупа ширина 14.17-18.11 инчен и дебелина 1.97-4.72 инч.Тоа може да се заштити вашиот furniturn од spills, дамките и гребнатини.Одлично за домови со деца и домашни миленици.СУПЕР се ВОДАТ : Ова јадење стол маска е направена од трајни и високо водат полиестер и СТП кожа ткаенина, водоотпорен, oilproof, мека, анти-навремено и долготрајни.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : едноставен за инсталација, тоа може да биде завршен во рок од неколку минути од страна на едно лице.Високо еластична ткаенина со еластична бенд и токи, совршено ќе водат до сит се вклопуваат клупата.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат за лесно грижа и одржување, се мијат посебно во ладна вода во благ циклус, користење на благи перење детергент, не кајгана и железо.ДОМА ДЕКОР : Стилски модерна и солидна боја.Облечи вашиот мебел со капак за да додадете естетски и елеганција смисла за вашата соба.Боја : Црна.

Спецификација

Material:
Polyester, PU Leather
Color:
Grey, Black, Brown
Suitable Size:
Length:
About 107-137cm/42.12-53.94inch
Width:
About 36-46cm/14.17-18.11inch
Height:
About 5-12cm/1.97-4.72inch
Package includes:
1pc x Bench Cover :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement. :

Избор на клиент